O nas

PERFECT 

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 25 lat. Oprócz Australii zajmujemy się też wyjazdami do Kanady i Nowej Zelandii, a także do krajów europejskich.

 

W naszej ofercie znajduje się także wiele innych programów i szkół na całym świecie – zaczynając od szkół średnich, programu IB, przez college i uniwersytety po praktyki zawodowe, kursy językowe, emigrację i podróże.

Wejście Polski do Unii Europejskiej umożliwiło młodym Polakom zdobywanie edukacji w krajach UE na bardzo korzystnych warunkach – a często nawet za darmo. Polecamy szczególnie bezpłatne studia (w języku angielskim) w Danii i Szwecji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala naszym klientom szybko i bezstresowo zrealizować swoje plany edukacji zagranicznej – skutecznie pomagamy w całym procesie aplikacyjnym, a także w dobrym przygotowaniu się do takiego wyjazdu.

Naszą misją jest pomóc naszym Klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

Wybierając się za granicę wybierzcie najlepszą ofertę – mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych Klientów!

Nasza oferta
Aalborg
Aarhus
Herning
Kopenhaga
Odense

 

Zadzwoń do nas na Skype

 

Darek Juszczak

lub na nr: 713434009 lub 226216757 

Więcej o Danii