Copenhagen Business Academy

Charakterystyka szkoły

Copenhagen Business Academy jest państwową i samorządną akademią biznesu znajdującą się w obrębie stolicy Danii.

Akademia oferuje programy edukacyjne z biznesu oraz IT. Nauka odbywa się w języku angielskim, studentami sa zarówno Duńczycy, jak i studenci z zagranicy.

Copenhagen Business Academy nauczy Cię tego, jest jest istotne w Twojej dalszej zawodowej karierze. Dlatego akademia ceni sobie związki ze społecznością biznesu. Praktyki zawodowe są integralną częścią każdego programu studiów.

Kampusy znajdują się w samej Kopenhadze oraz wokół niej - jest to bardzo ważne ze względu na obecność zagranicznych i miejscowych firm. Kopenhaga to znakomite miejsce, aby rozpocząć międzynarodową karierę zawodową.

Nauczanie w Copenhagen Business Academy jest opartę na interakcji między studentami i wykładowcami. Jest ono prowadzone w małych grupach. Metody obejmują zarówno teoretyczne wykłady, jak też ćwiczenia, studium przypadków i wielodyscyplinarne projekty z indywidualnym tutoringiem.

Przekonacie się, że kontakt między studentami a wykładowcami jest bardzo nieformalny i akademia oczekuje od was, że będziecie aktywni pracując w małych grupach.


Programy

Studenci mogą wybrać spośród 4 kierunków na poziomie AP, a następnie kontynuować studia na półrocznym Bachelor Top-up. Z powodzeniem można otrzymać dyplom po dwóch latach lub kontynuować naukę do uzyskania licencjata.

Programy prowadzone w języku angielskim

AP degree

 • Marketing Management
 • Service, Hospitality and Tourism Management
 • Multimedia Design and Communication
 • Computer Science
   

Bachelor Top-up

 • International Sales and Marketing Management
 • Software Development
 • Web Development
 • Sports Management
 • Innovation and Enterpreneurship
 • International Hospitality Management

Copenhagen Business Academy składa się z 5 kampusów w Wielkiej Kopenhadze i w północnej części wyspy Zelandia. Programy miedzynarodowe w języku angielskim prowadzone są w 3 z nich: Lyngby, Nørrebro oraz Nansensgade. Każdy z nich ma swoje charakerystyczne cechy
 

Charakterystyka kampusów:

Cphbusiness Lyngby

Kampus w Lyngby znajduje się w północnej części Kopenhagi, 12 km od centrum Kopenhagi w pięknym otoczeniu blisko plaży Bellevue.
 
Kampus ten jest małą, przyjazną społecznością zarówno duńskich, jak i zagranicznych studentów w centrum Lyngby.
 
 
Cphbusiness Nørrebro
 
Kampus Nørrebro znajduje się blisko centrum Kopenhagi w popularnej i licznie odwiedzanej dzielnicy Nørrebro. Jest to kulturalne centrum oferujące wiele możliwości rozrywek i wypoczynku - typu: zakupy, restauracje i kultura.
 
Budynek kampusu to niedawno odrestaurowana stara fabryka, gdzie mieści się pierwszy inkubator dla studentów Copenhagen Business Academy.
 
Nansensgade
Kampus Nansensgade zostanie otwarty we wrześniu 2014 roku. Ten kampus mieści się w centralnej części Kopenhagi.
 

Kopenhaga w skrócie

W Kopenhadze znajdziecie wszystko, czego oczekujecie od nowoczesnej metropolii. W obrębie Wielkiej Kopenhagi mieszka ok. 1,7 miliona ludzi.

Wiele wpływowych mediów - w tym New York Times i Wallpaper stale wskazują na Kopenhagę jako na jedno z najmodniejszych miast na świecie oraz na miasto, gdzie standard zycia jest bardzo wysoki. Podkreślają wiele modnych kawiarni, czyste ulice oraz światowego formatu design i architekturę.

Co więcej, miasto oferuje bardzo bezpieczne i przyjazne miejsce do życia - w porównaniu z wieloma innymi wielkimi miastami świata. Poziom przestępczości jest bardzo niski w Danii

I wreszcie: prawie każdy w Danii mówi po angielsku :)
 

Zadzwoń do nas na Skype

 

Darek Juszczak

lub na nr: 713434009 lub 226216757 

Więcej o Danii