KEA - Copenhagen School of Design and Technology

 

Charakterystyka szkoły:

KEA jest uczelnią, która oferuje dużą liczbę ciekawych programów studiów, które maja na celu rozwijanie przedsiębiorczości studentów, dlatego wiedza teoretyczna to nie wszystko, liczy się przede wszystkim praktyka. Orientacja na przedsiębiorczość ma na  celu nauczenie studentów „jak stworzyć produkt” oraz „jak skutecznie dopasować go do realizacji modelu przedsiębiorczości”. Wykłady teoretyczne są często prowadzone metodą „studium przypadku”, która wymaga od studenta znalezienia odpowiedniego rozwiązania i wprowadza go w rzeczywiste problemy świata biznesu.

Student każdego kierunku studiów, ma obowiązek odbyć 10 – tygodniową praktykę zawodową w wybranej firmie, za którą otrzymuje od 15 do 30 punktów ECTS. Odbycie praktyk daje możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia, dzięki któremu student próbuje swoich sił w wybranym zawodzie, z możliwością nawiązania współpracy. Studenci mogą również odbyć praktyki w innym kraju w ramach wymiany.

Lokalizacja szkoły:

Uczelnia posiada w Kopenhadze aż 12 budynków. Dla wygody studentów zajęcia w ramach jednego programu studiów odbywają się w jednym z nich lub w kilku, niezbyt od siebie oddalonych miejscach. W każdym budynku dostępne są takie same usługi (biblioteka, jadalnia, bar, sala gimnastyczna), więc studenci mogą z nich korzystać tak naprawdę wszędzie.

Dane kontaktowe:

KEA (Copenhagen School of Design and Technology)

Adres: Guldbergsgade 29, 2200 København N, Dania

 

Telefon: +45 46 46 00 00

 

E-mail:  kea@kea.dk

 

Web: http://www.kea.dk/en/

Program:

KEA - Copenhagen School of Design and Technology jest Akademią Szkolnictwa Wyższego, która oferuje ponad 30 różnych programów edukacyjnych na studia licencjackie, a przede wszystkim profesjonalny poziom studiów

 

Dostępne studia w języku angielskim:

 

    ACADEMY PROFESSION DEGREE PROGRAMMES (AP):

-  AP IN COMPUTER SCIENCE

-  AP IN DESIGN, TECHNOLOGY AND BUSINESS

-  AP IN IT TECHNOLOGY

-  AP IN MULTIMEDIA DESIGN AND COMMUNICATION

 

TOP-UP BACHELOR DEGREE PROGRAMMES (BA):

-  BA IN E-CONCEPT DEVELOPMENT

-  BA IN DESIGN & BUSINESS

-  BA IN SOFTWARE DEVELOPMENT

-  BA IN WEB DEVELOPMENT

-  BA IN PRODUCT DEVELOPMENT AND INTEGRATIVE TECHNOLOGY

 

BACHELOR DEGREE PROGRAMMES (BA):

-  BA OF ARCHITECTURAL TECHNOLOGY AND CONSTRUCTION MANAGEMENT

-  BA IN BUSINESS ECONOMICS AND IT

-  BA IN JEWELLERY, TECHNOLOGY AND BUSINESS

 

Kierunki studiów:

Uniwersytet oferuje trzy podstawowe  kierunki studiów:

-  Building/ production;

-  Media/IT;

-  Design/Business 


Dlaczego warto wybrać KEA:

-  Szeroki zakres forum biznesowego i wiele innych przedsięwzięć pomaga w  budowaniu relacji  międzynarodowych  i w sektorze biznesowym.

-  Nauka nastawiona przede wszystkim na praktykę a nie tylko teorię, co za tym idzie, kreatywność, umiejętności przedsiębiorcze, praca w zespole.

-  KEA współpracuje także z Language Centre w  Kopenhadze i oferuje studentom bezpłatne kursy języka duńskiego.

-  Uczelnia stara się, aby studenci czuli się tu dobrze, więc oferuje wszystkim studentom wiele usług, pomoc techniczną i możliwości, aby w pełni, użytecznie i przyjemne wykorzystali czas studiów.

-  Osobom poszukującym miejsc praktyk KEA oferuje pomoc i porady w pisaniu CV i listów motywacyjnych, a także stara się wspierać  w  zdobywaniu ogólnych doświadczeń. 

Zadzwoń do nas na Skype

 

Darek Juszczak

lub na nr: 713434009 lub 226216757 

Więcej o Danii